Mac OS'de birden fazla PST dosyasını birleştirmek için güvenili

 • E-posta iletişimi için MS Outlook'u e-posta istemcisi olarak kullanan binlerce kullanıcı var. Microsoft Outlook'un önceki sürümlerinde, PST dosyası 2 GB'ye kadar boyut sınırlamalarına sahiptir. Outlook'un en son sürümlerinde, dosya boyutunda böyle bir sınırlama yoktur. Bu nedenle, Outlook'un eski sürümleriyle küçük PST dosyaları oluşturan kullanıcılar, dosyaları daha büyük dosyalarla birleştirmenin yollarını arar. Bu blog ile, Outlook PST dosyalarını Mac OS'de tek bir PST'de birleştirmek için güvenilir bir çözüm bulduk.

   

  ŞİMDİ İNDİRİN

   

  PST dosyalarını bir PST'de birleştirme nedenleri

   

  PST dosyalarını bir PST dosya biçiminde birleştirmenin birkaç nedeni vardır -
  • Birden fazla PST dosyasının yönetilmesi kolay değildir, ancak küçük PST dosyalarını tek bir PST'de birleştirerek bunları kolayca yönetebilirsiniz.
  • PST dosyasını tek tek açarken değerli zaman kazanmak için.
  • Birden çok eski hesabın PST dosyasını tek bir dosyada birleştirmek için.

   

  Mac OS'de PST dosyaları nasıl birleştirilir?

   

  Mac OS'de Outlook PST dosyalarını birleştirmek için manuel bir çözüm yoktur. Ancak, PST dosyalarını tek bir PST dosyasında birleştirmek için çeşitli üçüncü taraf araçları mevcuttur. Çok fazla araştırmadan sonra, Mac için Mailvita Merge PST adlı güvenilir çözümlerden birini bulduk.

   

  Yazılım, PST dosyalarını tek bir PST'de birleştirmek için en kolay çözümlerden biridir. Dostu arayüzü ile, herhangi bir sorunla karşılaşmadan uygulamanın çalışmasını kolayca anlayabilirsiniz.

   

  Mac için Merge PST Tool'un vurgulanan özellikleri

   

  Uygulamanın diğerlerinden benzersiz olmasını sağlayan çeşitli önemli özellikleri vardır -

   

  Kullanımı kolay - Yazılımın kullanımı çok basittir. Uygulamayı işlemek için herhangi bir teknik bilgi gerekmez. Kullanıcı sistemine hızlı ve kolay bir şekilde indirilebilir.

   

  Tüm MS Outlook sürümlerini destekleyin - Outlook 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 vb. Gibi tüm Outlook sürümleri yazılım tarafından desteklenmektedir.

   

  Kullanıcı seçiminin hedef yolu - Bu uygulama ile, sonuçta elde edilen PST dosyasını kaydetmek için herhangi bir konum seçebilirsiniz.

   

  Tüm Mac sürümlerini destekleyin - Mac işletim sisteminin tüm sürümleri Mac 10.15, 10.14, 10.13, 10.12 vb. Dahil olmak üzere uygulama tarafından desteklenmektedir.

   

  Orijinal ayrıntıları koru - PST dosyalarını birleştirirken, araç meta özellikler ve e-posta biçimlendirmesi dahil orijinal dosyaları etkilemez.

   

  Freeware edition - Mac için Merge PST'nin demo sürümünü indirin ve satın almadan önce uygulamanın tüm performansını analiz edin.

   

  Sınırsız PST dosyası birleştiriliyor - Bu uygulamayı kullanarak birleştirilecek PST dosyalarının sayısında sınır yoktur. Dizin modunu kullanarak kullanıcılar istedikleri sayıda PST dosyasını tek bir PST dosyasına birleştirebilir.

   

  Bağımsız araç - PST dosyalarını birleştirmek için MS Outlook veya başka bir program yüklemeye gerek yoktur. Araç, herhangi bir harici araç olmadan sadece PST dosyalarını birleştirebilir.

   

  Klasör tutma hiyerarşisi - Birleştirme sırasında PST klasörlerinin ve alt klasörlerinin orijinal hiyerarşisi üzerinde bir etkisi yoktur. Tüm süreç güvenli ve emniyetli bir şekilde tamamlanır.

   

  Sonuç Çizgileri

   

  Mac için Birleştirme PST uygulamasını kullanarak, herhangi bir hata ile karşılaşmadan PST dosyalarını tek bir PST dosyasında rahatça birleştirebilirsiniz. Herhangi bir manuel çözüm aramak yerine, PST dosyalarının etkili, akıllı ve güvenli birleştirilmesi için üçüncü taraf bir araç seçilmelidir. Aracı satın almadan önce demo sürümünü deneyin. Demo sürümü ile, PST klasörü başına 10 öğeyi birleştirebilirsiniz. Mac OS'de birleştirilen sınırsız PST dosyaları için bu uygulamanın lisansını alın.